СОДРЖИНА

На еден париски паркинг, експертот за бомби Соња, се наоѓа заробена со нејзиното синче и со ќерката на нејзиното момче Фред, во кола во која има антитенковска мина. Само нејзината експертиза и помошта од колегите ќе можат да ги спасат.
На еден париски паркинг, Соња се наоѓа заробена во кола со нејзиното синче и со ќерката на нејзиното момче Фред, кој е оставен надвор и кој е немоќен да се справи со ситуацијата: под колата е поставена антитенковска мина. Соња е експерт за отстранување бомби и работи во невладина организација заедно со Фред. Таа само што се вратила од мисија во Украина и, иако е навикната на опасни ситуации, овојпат влоговите се многу високи бидејќи и животите на децата висат на конец. Заедно со своите колеги Игор и Камил, кои доаѓаат да помогнат, Соња и Фред имаат 30 минути да ја демонтираат бомбата и да откријат кој може да стои зад сето ова. Дали тие ќе останат обединети до крајот или нивното семејство ќе се распука под притисокот?

Слики

ЕксплозијаЕксплозијаЕксплозијаЕксплозијаЕксплозија

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кучешка љубов (2000)

  понеделник
  image
  Три испреплетени приказни за животите на различни слоеви на општеството во Мексико Сити. Октавио се обидува да собере доволно пари за да побегне со својата...
 • Керол (2015)

  понеделник
  image
  Љубовна драма чије дејствие се одвива во Њујорк во педесеттите години од минатиот век кога истополната врска била речиси кривично дело- Млада фотографка се...
 • Nëntori i dytë (1982)

  понеделник
  image
  A drama about the road of albanians for their country's independence.
 • (2007)

  понеделник
  image
  Диана, жена из предграѓа, анализира свој наизглед савршен живот, а и свој здрав разум на петнаесту годишњицу трагичне пуцњаве у средњој школи. Враќајуќи се у...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.