рејтинг: 4.4/10
Оценка на корисникот: 5.8/10
(6 гласови)

СОДРЖИНА

Новинарка Меги Вилан открива да је њен ожењени дечко, Кевин Харисон, директор компаније која је уплетена у илегалну продају оружја. Како би је спречио да обелодани ову информацију Кевин је одлучио да је убије при слетању на аеродром Конкорд...

Слики

Аеродром 1979Аеродром 1979Аеродром 1979Аеродром 1979Аеродром 1979Аеродром 1979Аеродром 1979Аеродром 1979Аеродром 1979

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Assassination (2015)

  image
  Korea in the year 1933, the country is occupied by the Japanese army. Many warriors of the resistance where forced into the exile in China. Now they are trying to...
 • Фати го Гринго (2012)

  image
  Мел Гибсон е американски гангстер кој со возило ја пробива граничната ограда и упаѓа на територијата на Мексико во обид да им избега на американските погранични...
 • Крал на борците (2010)

  image
  Изворна акција полна со улични борби. Проблематично момче од поправен дом добива нова шанса да живее во нормален дом, со нормално семејство, но таткото посвојувач...
 • Гринленд (2020)

  image
  Џон Герити, неговата оттуѓена жена и младиот син Нејтан патуваат до единственото место каде што има надеж за опстанок. Среде застрашувачките вести за градови низ...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.