Содржина

Комедија са Кинаном Ајвори Вајансом у главној улози.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Големиот Стен (2007)

  image
  Агентот за недвижности Стен (Роб Шнајдер) мора да оди во затвор поради измама. Од страв дека ќе стане нечија девојка во затвор, тој ангажира мистериозен мајстор...
 • Момчето од Вајт Ривер (1999)

  image
  Комична драма за двајца измамници, чие што наизглед безопасно тргување на американскиот југ, ќе се престори во опасна авантура откако еден убиец ќе ги земе како...
 • Змија у орловој сенци (1978)

  image
  Цхиен Фу (Јацкие Цхан) је дјечак који ради као надстојник у школи кунг-фуа. Не зна се борити и стално га малтретирају ученици и учитељи. Једнога дана мудри старац...
 • Лупеж (1980)

  image
  Александре Борони је изашао из затвора и враќа се меѓународним преварама. На авиону ка Венецији један незнанац му оставља упаљач у коме се налази микрофилм с...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.