poster

Пут у средиште Земље

Journey to the Center of the Earth (2008)

Режисер: Davey Jones, Scott Wheeler

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 2.8/10
Оценка на корисникот: 6.6/10
(20 гласови)

СОДРЖИНА

Екипа у спашавању тима истраживача наилази на егзотичан свијет настањем фантастичним и смртоносним биќима испод Земљине коре. према Јулес Вернеовом свевременом авантуристичком роману, Путовање у средиште Земље је незаборавна акцијом набијена авантура. Високотехнолошка масивна бушилица у спашавању тима истраживача заробљених дубоко испод Земљине површине наиќи ќе на егзотичан свијет свијет настањен фантастичним и смртоносним биќима…

Слики

Пут у средиште Земље

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Витешки и дење (2010)

  денес
  image
  Џун Хејвенс (Камерон Дијаз) се подготвува за лет назад кон својот дом за свадбата на сестра си, кога буквално се судира со Рој Милер (Ром Круз) насред еден...
 • Големи проблеми во Мала Кина (1986)

  денес
  image
  Када Џек Бартон (Курт Расел) на картама победи свога дугогодишњег пријатеља Ванга (Денис Дан), овај му објасни како новац нема код себе и да ќе му платити...
 • Менди и богатството на Чироките (2010)

  денес
  image
  Поставен во раните 1990 години, вториот филм базиран на популаната книга „ Менди “ од Лоис Лепард, во која Менди разрешава мистерии со помош на нејзините пријатели.
 • Хари Потер и редот на фениксот (2007)

  денес
  image
  Лордот Волдеморт се вратил, но малкумина сакаат да веруваат во тоа. Всушност, Министерството за магија прави сѐ за да го спречи светот на волшебниците да ја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.