poster

Гола сингуларност

Naked Singularity (2021)

Режисер: Chase Palmer
CineStar Prem. 1 | 28.12.22 | 01:20

рејтинг: 4.8/10

Слики

Гола сингуларностГола сингуларностГола сингуларностГола сингуларностГола сингуларностГола сингуларностГола сингуларност

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лажни пријатели (2009)

  image
  Откако група пријатели ќе посведочат грозоморен злочин, се прашуваат како тоа тие биле толку среќни и побегнале неповредени, додека еден од пријателите не...
 • Три билборди пред Ебинг Мисури (2017)

  image
  Оваа мрачна хумористична драма што доби „Оскар“ ја раскажува приказната за Милдред Хејс (Френсис Мекдорманд), жена на 50 и кусур години, која почнува војна со...
 • Совршен резултат (2004)

  image
  Како на пријемном испиту тачно одговорити на сва питања? Групи тинејџера само је један одговор логичан - украсти решења. Шесторо тинејжера проваљује у центар за...
 • Хешер (2010)

  image
  По загубата на мајката, Т.Џ почнува да се одалечува од татко му и од целиот свет. Во неговата работилница ќе се всели металецот Хешер непоканет, кој животот ќе му...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.