рејтинг: 5.1/10
Оценка на корисникот: 10/10

СОДРЖИНА

Опишан како мрачна бајка, филмот „Бебе“ се одвива во современ град кој се наоѓа среде морничава шума. Таму млада зависничка од дрога го допира дното кога си го продава новороденото бебе на трговците со деца. Таа наскоро зажалува за својата одлука и собира храброст да го врати бебето. За да го стори тоа, таа ќе мора насилно да влезе во куќата каде што заедно живеат старицата што ја запознала, нејзиниот албино слуга и малото девојче. Но ништо не ја подготвило за она што ќе го открие.

Слики

БебеБебеБебеБебеБебеБебеБебеБебеБебеБебеБебеБебеБебеБебеБебеБебеБебеБебеБебеБебеБебеБебеБебе

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Рејнин страх (2021)

  image
  17-годишња Рејн Бароуз је типична тинејџерка… с нетипичном болешќу: рана појава шизофреније. Након што се Рејн врати куќи из болнице, упозна необично лепог и...
 • Ајлин Вурнос: амерички баук (2021)

  image
  Претеча филма 'Монструм', ово је прича фокусирана на серијског убицу Ајлин Вурнос, коју ју такоѓе режирао Ферендс, а глуми је Пејтон Лист, а глуме и Лидија Херст...
 • Тоа сме што сме (2013)

  image
  Во својот мал град, Паркерови се познати по својата повлеченост и осаменост. Зад затворените врати, таткото Френк владее со своето семејство со голема строгост,...
 • Hold the Dark (2018)

  image
  Након смрти троје дјеце за коју се сумња да су их убили вукови, писца Русселла Цореа ангажирају родитељи несталог шестогодишњег дјечака како би пронашли свог сина...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.