poster

Изгубљен и пронаѓен Божиќ

Christmas Lost and Found (2018)

драма | Канада
Режисер: Michael M. Scott

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.1/10

СОДРЖИНА

Након година пропуштања обитељских окупљања, организаторица догаѓаја у Неw Yорку, Wхитнеy, одлази у Цхицаго како би провела Божиќ с баком Францес. Али у несретном преокрету догаѓаја, Wхитнеy грешком избацује кутију драгоцјених обитељских украса.

Слики

Изгубљен и пронаѓен БожиќИзгубљен и пронаѓен Божиќ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Run the Race (2018)

  денес
  image
  Against the backdrop of high school football and track, two brothers in a small Southern town face escalating problems with two different world views, straining -...
 • Исправљени свет (2015)

  денес
  image
  У руралним предјелима Апалачког горја над којима лебди наслијеѓе давног Америчког граѓанског рата и тамошњег насиља, један се млади бунтовни човјек бори са својом...
 • Пророштва од темнината (2002)

  денес
  image
  Репортер оди во мал град во Западна Вирџинија за да истражува низа чудни случувања, вклучувајќи ментални визии и појави на бизарни ентитети.
 • Балон (2019)

  денес
  image
  Кога две од нејзините три деца ги дуваат неколкуте преостанати кондоми во домот, помешувајќи ги со балони, Дролкар е пред невозможна дилема. Тоа се 1980-тите кога...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.