СОДРЖИНА

Сем Данијелс, експерт за заразне болести, позван је да се ангажује и спречи катастрофалне последице. Окупља екипу одличних, пожртвованих научника, меѓу којима је и Семова бивша супруга Роби. Они ќе покушати да пронаѓу лек и зауставе опаку болест. И док је епидемиолозима драгоцен сваки минут, додатну тензију уносе генерали, када одлуче да се умешају у решавање проблема.

Слики

ОутбреакОутбреакОутбреакОутбреакОутбреакОутбреакОутбреакОутбреакОутбреакОутбреакОутбреакОутбреакОутбреакОутбреакОутбреакОутбреакОутбреакОутбреак

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ашер (2018)

  image
  Ашер (Рон Перлман) е платен убиец кој поголем дел од животот поминал убивајќи луѓе по налог на Ави (Ричард Драјфус). Живее како осаменик, негови пријатели се...
 • Фати го Гринго (2012)

  image
  Мел Гибсон е американски гангстер кој со возило ја пробива граничната ограда и упаѓа на територијата на Мексико во обид да им избега на американските погранични...
 • Гринленд (2020)

  image
  Џон Герити, неговата оттуѓена жена и младиот син Нејтан патуваат до единственото место каде што има надеж за опстанок. Среде застрашувачките вести за градови низ...
 • Поткажувач (2013)

  image
  Сопственикот на градежна фирма Џон Метјуз (Двејн Џонсон) дознава дека син му, со кого не живеат заедно, е уапсен за поседување дрога и, наместо на факултет, ќе...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.