СОДРЖИНА

Скарлет е врвна готвачка и косопственичка на престижен ресторан. Сепак, секоја година, нејзините премногу софистицирани јадења слабо се продаваат - зашто не се во духот на Божиќ. Затоа најдобрата пријателка и косопственичка на ресторанот ѝ купува билет за кулинарски одмор во прекрасна вила, каде што Скарлет ќе учи за празничната кујна и можеби ќе ја пронајде љубовта.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • 10 sдесет работи кои треба да ги направиме пред да раскинеме (2020)

  image
  Кога Ебигејл, самохрана мајка на две деца, забременува после една ноќ помината на Бен, овој необичен пар ќе се обиде да се избори со новонастанатата ситуација.
 • Волшебниот божиќен колач (2021)

  image
  Откако неодамна ја губи баба ѝ, Гвен се мачи со пекарницата сакајќи да го врати Божиќниот дух. Таа се согласува да работи со славен шеф на специјална Божиќна...
 • Љубав и Саншајн (2019)

  image
  Искре фрцају на све стране након што се војник Јаке врати по својег пса којег је чувала несретно заљубљена Аллy.
 • Љубав у колиби (2020)

  image
  Амбициозној хотелској координаторици Лилy смијеши се среќа након што госту Нои почне помагати у организацији сестриног вјенчања у колиби на осами.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.