poster

Куќа живих мртваца

House of the Dead (2003)

Режисер: Uwe Boll

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 2.1/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Џон Вик (2014)

  недела
  image
  Након изненадне смрти вољене жене, Џон Вик добија последњи поклон од ње – штене бигла Дејзи и поруку у којој га моли да не заборави како је то волети. Џонова...
 • Шерлок Холмс: Игра на сенки (2011)

  недела
  image
  Роберт Дауни Јуниор ја репризира својата улога на најпознатиот детектив на светот, Шерлок Холмс, а Џад Лоу се враќа во улогата на неговиот пријател и колега, д-р...
 • Возило бр. 19 (2013)

  недела
  image
  Мајкл Вудс (П. Вокер) по неговото условно ослободување решава да ја најде својата бивша сопруга и се упатува во град во кој никогаш не бил. Изнајмува автомобил,...
 • Плаќеница (2021)

  недела
  image
  Ана (Меги Кју) је највештији плаќени убица на свету - као дете ју је спасио легендарни Муди (Семјуел Л. Џексон) и полако учио „породичном послу”. Када човека који...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.