poster

Височините на Њујорк

In the Heights (2021)

Режисер: Jon M. Chu

рејтинг: 7.4/10

Слики

Височините на Њујорк

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
  • Вечер (2007)

    денес
    image
    Драма која ги испитува романтичното минато и емоционалната сегашност на Ен Грант и нејзините ќерки, Констанс и Нина.
  • Ljubov (2012)

    денес
    image
    Жорж и Ан, су пензионисани професори музике. Обоје у својим осамдесетим, имали су добар и квалитетан живот, што можемо да видимо из кадрова њиховог раскошног иако...
  • Далеку од светскиот метеж (2015)

    денес
    image
    Врз основа на литературната класика од Томас Харди, „Далеку од светскиот метеж е приказна за Батшиба Евердин (Кери Малиган), независна и енергична млада жена која...
  • Искупување во Шошенк (1994)

    денес
    image
    Енди Дуфренс е успешен банкар кој невин е обвинет за убиство на неговата неверна соруга и на нејзиниот љубовник. Енди е осуден на две доживотни робии, кои треба...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.