СОДРЖИНА

Сам се за благдане враќа у свој родни град те наилази на Ноу, своју љубав из средњошколских дана.

Слики

Срце празника

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Госпоѓица Џули (2014)

  image
  Радња драме Госпоѓица Џули описује жестоку борбу измеѓу мушкарца и жене, борбу за моќи и доминацијом кроз окрутну и компулзивну игру завоѓења и одбијања. Сеоска...
 • Моја страна свијета (1969)

  image
  Лепа и поетска, а у исто време тешка и трагична прича. У далеком планинском селу у Херцеговини, непосредно након завршетка Другог светског рата, усамљене жене и...
 • Пред да те запознаам (2016)

  image
  Луиза „Лу“ Кларк (Емилија Кларк) живее во питорескно гратче во Англија. Без јасна насока во животот, ексцентричната и креативната 26-годишна девојка постојано ги...
 • Фатален грев (2013)

  image
  Момче и девојка се заљубуваат еден во друг. Но ноќта кога се запознаваат, таа била пијана и дрогирана, а тој ја искористил. И покрај тоа што таа не се сеќава...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.