poster

Течај за сломљена срца

Breakup Boot Camp (2021)

комедија, романса | Канада, САД
Режисер: Terry Ingram

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.6/10

СОДРЖИНА

Миранда води камп за обуку оних којима је недавно сломљено срце. Но убрзо почиње успостављати везу с новим клијентом Беном, новинаром који истражује је ли њезин камп за обуку пријевара или феномен.

Слики

Течај за сломљена срца

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Војна на невестите (2009)

  image
  Букетите летаат, а смеењето надоаѓа во оваа неверојатна хит комедија! Најдобрите пријателки, Лив (Кејт Хадсон) и Ема (Ен Хатавеј) отсекогаш сонувале за совршената...
 • Дјус Бигалоу: Машки жиголо (1999)

  image
  Дјус Бигалоу (Роб Шнајдер) е не баш привлечен чистач на аквариуми. Еден ден тој ја уништува куќата на еден жиголо и мора брзо да заработи пари за да ја поправи...
 • Како сам заволео Сару (2002)

  image
  Сара Мур (Елизабет Харли) верује да је среќно удата за тексашког милионера Гордона Мура. Онда јој, као гром из ведра неба, стиже захтев за развод, који јој на...
 • Хроника на лоши љубовни состаноци (2017)

  image
  Леј води блог каде што ги опишува лошите состаноци, а откако ги објавува своите искуства од состанокот со Конер, кој води сличен блог на една конкурентска...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.