СОДРЖИНА

Даниел Крег искрено се навраќа на своите 15 години авантура како Џејмс Бонд. Вклучувајќи досега невидени архивски снимки, Крег ги споделува своите лични сеќавања преку разговор со продуцентите на 007, Мајкл Г. Вилсон и Барбара Броколи.
Даниел Крег искрено се навраќа на своите 15 години авантура како Џејмс Бонд. Вклучувајќи досега невидени архивски снимки од „Казино Ројал“ па до претстојниот 25-ти филм „Нема време за умирање“, Крег ги споделува своите лични сеќавања преку разговор со продуцентите на 007, Мајкл Г. Вилсон и Барбара Броколи.

Слики

Да се биде Џејмс Бонд

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • У раскораку (2018)

  сабота
  image
  “У раскораку” је једним делом скејт филм, једним делом дубоко лично преиспитивање трансформативне моќи младости у маниру филма „Боyхоод“. Снимљен у његовом родном...
 • Душата на Америка (2020)

  сабота
  image
  Овој документарен филм ја осветлува сегашната напната политичка реалност преку истражување на историските предизвици на минатото како што се: женските права на...
 • Играти за мафију (2014)

  денес
  image
  What happens when you combine "Goodfellas" with college basketball? You get "Playing for the Mob," the story of how mobster Henry Hill -- played by Ray Liotta in...
 • Елwаy то Марино (2013)

  денес
  image
  In the spring of 1983, a new generation of superstars was poised to enter the NFL. Six quarterbacks were selected in the first round of that draft - still the...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.