СОДРЖИНА

Хезус и Марија Хозе живеат заедно во голема куќа која му припаѓала на нивниот неодамна починат татко. Нивната рутина е нарушена кога Магдалена, нивната полусестра, се враќа од Шпанија барајќи дел од наследството.
Хезус и Марија Хозе се брат и сестра кои живеат во куќата на нивниот неодамна починат татко. Нивната вообичаена рутина е нарушена со доаѓањето на Магдалена, нивната полусестра од страна на татко им. После многу години без меѓусебен контакт, таа доаѓа од Шпанија за да побара дел од куќата која е наследство од нивниот татко. Братот и сестрата не сакаат да ја продадат куќата и почнуваат да играат мрачни игри со неа, каде што е тешко да се разликува кој го има каменот, кој ја има хартијата, а кој ги има ножиците.

Слики

Камен, хартија и ножициКамен, хартија и ножициКамен, хартија и ножициКамен, хартија и ножициКамен, хартија и ножициКамен, хартија и ножициКамен, хартија и ножициКамен, хартија и ножици

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Американски психопат 2: Типична Американка (2002)

  image
  Патрик Бејтмен је мртав али његово зло завештање живи у телу младе и лепе Рејчел Њуман, једине која је успела да му умакне.
 • Истина или изазов (2018)

  image
  Наизглед безазлена игра, у којој се пред такмичаре поставља питање да ли ќе да прихвате изазов или да одговоре истинито на задатак који им дају други учесници у...
 • Дечја игра 2 (1990)

  image
  Чаки се вратио! Наставља тамо где је језиви оригинал стао, када Чакијева фабрика играчака поново прави оригиналну лутку, да би доказали да је са њом све у реду....
 • Милоста на Ѓаволот (2008)

  image
  Бет и Мет Винтерс ќе купат нова куќа во Конектикат за неверојатно ниска цена. Но нивниот син ќе одбие да живее таму, тврдејќи дека во куќата живеат чудовишта. И...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.