poster

Пророк

Prophet (1999)

Режисер: Fred Olen Ray

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 3.8/10
Оценка на корисникот: 3/10
(2 гласови)

Содржина

Федерални агент који поседује моќ да предвиди будуќе догаѓаје (а ту моќ има због експеримената који су вршили над њим док је још био дете) добија задатак да пронаѓе све који су некада били укључени у тај експеримент. Али сви они бивају убијени баш пре него их он пронаѓе...а сада је изгледа и он на реду

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Матрикс: Револуции (2003)

  image
  Во ова експлозивно финално поглавје на Матрикс трилогијата, Нео (Кијану Ривс), Морфеус (Лоренс Фишбурн) и Тринити (Кери-Ен Мос) се борат да го одбранат Зион,...
 • Крајот на светот (2013)

  image
  Пред дваесет години, Гери Кинг и неговите пријатели го започнале најголемиот алкохоличарски маратон. Но, пивото успеало да ги совлада, па не успеале да ја допијат...
 • Заборав (2013)

  image
  Во 2077 година, Џек Харпер (Том Круз) е мајстор на евакуираната Земја. Тоа е дел од масовната операција да се извлечат драгоцените ресурси по децении поминати во...
 • Ѕвездени патеки: Во мрак (2013)

  image
  Кога еден безмилосен генијалец, познат како Кан, самиот објавува војна против Федерацијата. Капетан Кирк, Спок и смелиот екипаж на УСС Ентерпрајз ќе тргнат во...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.