рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 9/10
(6 гласови)

СОДРЖИНА

Кога несреќниот Барт има случајна средба со енигматичната Виена, двајцата се вљубуваат брзо и силно. Магичната викенд романса води до неочекувани откритија, но тајните што ги носат двајцата може да ја уништат можноста за нов почеток.
Кога несреќниот Барт (Фин Витрок) има случајна средба со енигматичната Виена (Зои Чао), тие двајца се вљубуваат брзо и силно. Магичната викенд романса води до неочекувани откритија, но тајните што ги носат двајцата можат да ја уништат можноста за нов почеток.

Слики

Долг викендДолг викендДолг викендДолг викенд

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • 21 и готово (2013)

  сабота
  image
  Кејси и Милер се пријатели уште од средно училиште и сакаат да го изведат својот пријател Џеф Чанг, кој штотуку наполни 21 година, и да му покажат како изгледа...
 • Гадна вистина (2009)

  сабота
  image
  Продуцентка на утринско романтично шоу е вовлечена во неколку подмолни тестови од нејзиниот шовинистички кореспондент, кој има цел да ги докаже своите теории и да...
 • Дневникот на Бриџет Џонс (2001)

  сабота
  image
  Британка води дневник цела година. Решена е да се подобри и да бара љубов.
 • Сестре у акцији 2 (1993)

  сабота
  image
  Први део филма са распеваним часним сестрама и много доброг хумора имао је велики успех, па је за холивудске стандарде било нормално да се сними наставак филма....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.