СОДРЖИНА

Елмо Мекелрој е американски хемичар кој емигрира во Англија за на европскиот пазар да ја пласира својата нова дрога, наводно најдобра на светот. Мекелрој наскоро се вплеткува во мрежа од интриги во англиското подземје, а таму го води страсниот навивач на Ливерпул и локален тепач Феликс, кој мрази сѐ од Америка.

Слики

51. држава51. држава51. држава51. држава51. држава51. држава51. држава51. држава51. држава51. држава51. држава51. држава

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Луѓе во црно 3 (2012)

  денес
  image
  Агентот Џеј патува назад низ времето, во 1969 година, каде што се здружува со помладата верзија на агентот Кеј за да спречат еден злобен вонземјанин да ја уништи...
 • Земљотрес у Сан Андреасу (2015)

  денес
  image
  Због грешке из прошлости, нико неќе слушати упозорење сеизмолога о потресу који ќе одвојити ЛА од копна. Може ли она да спаси своју породицу?
 • Под ватром снајпера (2017)

  денес
  image
  „Под ватром снајпера напети је психолошки трилер чија радња прати двојицу војника који се налазе заробљени под циљником ирачког снајпериста, а измеѓу њиховог...
 • 96 сати: У бегу (2014)

  денес
  image
  У завршном делу јединствене трилогије Отета, Брајан Милс ќе се сусрести са до сада можда највеќом претњом, када непознати починитељи убију његову супругу и угрозе...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.