poster

Луди од љубави

Fool for Love (1985)

драма | САД
Режисер: Robert Altman

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.1/10

СОДРЖИНА

Мери чека дечка у холу хотела кад се случајно среќе с давном љубави који је несвесно враќа у живот од којег она покушава да побегне. Ствари се компликују кад они схватају да су у крвном сродству

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Случајна дела насиља (2019)

  денес
  image
  Које су стварне последице када живот почне да опонаша уметност? Творац стрипова Тод Вокли, његова супруга Кети, асистенткиња Аурора и најбољи пријатељ, власник...
 • ПОКРИТИЕ (2007)

  денес
  image
  Кога Рајан Чемберс е убиен на Нова Година, главна сомнителна е Валери Мас, чиј живот се превртел наопаку кога дознала за двојниот живот на нејзиниот сопруг....
 • Опчињен (2017)

  денес
  image
  An injured Union deserter finds refuge at an all-female Southern boarding school during the Civil War. Soon, sexual tensions lead to dangerous rivalries as the...
 • Сосема лично (2009)

  денес
  image
  Валтер ја загуби сестра си, Линда го загуби сопругот а две семејства се уништени. Секој од нив бара начин да се справи со болката на патот меѓу загубата и љубовта...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.