poster

Најтраженији

Most Wanted (2020)

Режисер: Daniel Roby

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 7.7/10
(87 гласови)

СОДРЖИНА

Бивши овисник о хероину Даниел Лéгер с погрешним људима из погрешних разлога увучен је у договор о препродаји дроге. Након што посао пропадне, Даниел завршава у затвору гдје му је изречена затворска казна у трајању од стотину година. Док покушава преживјети у затвору у Бангкоку, вијести о његовој осуди привлаче позорност новинара Вицтора Маларека који одлучује истражили сумњиве полицајце одговорне за погрешне оптужбе против Даниела...

Слики

НајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженијиНајтраженији

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Погоден Полицаец (2005)

  image
  Кога планот на екипата одмаздници во полицискиот корпус осмислен да помогне ублажување на бранот злосторства да не излезе од контрола, сите, вклучувајќи ги и...
 • Товарот на вината (2014)

  image
  Успешниот адвокат Мич Броктон ќе предизвика несреќа, ќе побегне и зад себе ќе остави жртва. Покрај жртвата ќе го најдат Клинтон Дејвис, кој ќе биде обвинет за...
 • Куќата на злото (2009)

  image
  Приказната се дели во два различни временски периоди. Првата започнува во една есенска ноќ 1978. година…
 • Пред ѓаволот да ја однесе шегата (2007)

  image
  Сидни Ламет режира овај напети трилер о породици која се суочава са најгорим непријатељем – самом собом. Оскаровац Филип Симор Хофман игра Ендија, брокера који...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.