СОДРЖИНА

Сем је имала само 12 година када је њена мајка Скарлет, елитни убица, била приморана да је напусти. Одгојила ју је Фирма, немилосрдни злочиначки синдикат за који је радила њена мајка. Сада, 15 година касније, Сем је кренула стопама своје мајке и одрасла у жестоког серијског убицу. Користи своје „таленте“ за чишц́ење најопаснијих нереда Фирме. Она је ефикасна колико и лојална. Али када високо ризични посао поѓе по злу, Сем мора да бира измеѓу служења фирми и заштите живота невине осмогодишње девојчице - Емили.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Волшебнкот и белата змија (2011)

  денес
  image
  Режисерот на оваа приказна Чинг Сиу-Тунг, својот филм го потпира врз една стара кинеска легенда за еден билкар кој се вљубува во илјадагодишната Бела Змија...
 • Пекол во Авганистан (2019)

  денес
  image
  „Пекол во Авганистан“ ја раскажува приказната за мала единица американски војници кои се стационирани длабоко во североисточен Авганистан. Тие се принудени да ја...
 • Седумте величествени (1960)

  денес
  image
  Еден бандит тероризира мексиканско фармерско село секоја година. Тројца од фармерите се пратени во САД за да бараат луѓе што ќе ги заштитат. Тие најмуваат група...
 • Распалени пиштоли (2006)

  денес
  image
  ФБИ агент трага за комичарем из Лас Вегаса који је решио да “откуца” мафију. Али, пре него што постане заштиќени сведок, комичар одлази у казина Лејк Тахо да се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.