СОДРЖИНА

Успешен менаџер на активи кој штотуку добил големо унапредување, е многу среќен. Кога сезонски работник почнува да го следи, сите работи на кој работел напорно се доведуваат во прашање.

Слики

ОпседнатиОпседнатиОпседнатиОпседнатиОпседнатиОпседнатиОпседнатиОпседнатиОпседнатиОпседнатиОпседнатиОпседнати

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Прибежиште (2013)

  image
  Мистериозна млада жена пристигнува во мал град во Северна Каролина. Нејзината неподготвеност да се приклучи на заедницата покренува прашања за минатото меѓу...
 • Неверна (2002)

  image
  Кони Самнер има мужа који је воли, леп дом и дивног сина, али потајно жели више од тога. Прилази јој згодни незнанац док је на улици звала такси. Она постаје...
 • Човек на годината (2006)

  image
  Комичар кој води програма за сатирични вести решава да се кандидира за претседател. Го избираат поради грешка во работењето на компјутеризираната машина за гласање.
 • Веќ виѓено (1987)

  image
  Михаило, некада сјајни млади пијаниста, сада је наставник клавира у образовном центру. Колеге га сматрају чудаком, али га остављају на миру како би живео свој...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.