Оценка на корисникот: 7.9/10
(90 гласови)

СОДРЖИНА

Кад добије задатак да рустичну залогајницу у једном градиќу претвори у модеран ресторан, водитељица емисије о преуреѓењу ресторана Аббy убрзо постаје свјесна да ќе то бити теже него што је мислила. Зближава се с власником залогајнице Томом те открива чари домаќе кухиње и схваќа да је ту напокон пронашла љубав и дом.

Слики

Љубав а ла царте

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Волшебниот божиќен колач (2021)

  image
  Откако неодамна ја губи баба ѝ, Гвен се мачи со пекарницата сакајќи да го врати Божиќниот дух. Таа се согласува да работи со славен шеф на специјална Божиќна...
 • Градски фраер (2012)

  image
  Аманда живее со Чарлс. Таа е успешна менаџерка на висока позиција, а тој банкар. Аманда сфаќа дека е крајно време да има дете, па го тера Чарлс да спие со неа...
 • Мора да кажам да? (2017)

  image
  Џесика тукушто ја завршила последната книга за издавачката фирма на своето поранешно момче Мајк и се надева дека ќе премине во конкурентската издавачка куќа, но...
 • Љубав и Саншајн (2019)

  image
  Искре фрцају на све стране након што се војник Јаке врати по својег пса којег је чувала несретно заљубљена Аллy.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.