СОДРЖИНА

Мартин живее во мал град во Мексико откако син му е убиен. Отуѓен од својата сопруга и дијагностициран со смртоносна болест, тој открива дека убиецот на син му ќе биде пуштен од затвор, што го води на патот на одмаздата.
Тивкиот осаменик Мартин води испоснички живот во мал град во Мексико откатко син му е убиен на локалниот фестивал. Отуѓен од својата сопруга и дијагностициран со смртоносна болест, тој изгледа како да живее во минатото кое неповратно заминало – сè додека еден ден не дознае дека убиецот на син му ќе биде пуштен од затвор, што го води на патот на одаздата којашто е повеќе од искупување.

Слики

ЈамаЈамаЈамаЈамаЈамаЈамаЈамаЈама

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Солт-ен-Пепа (2021)

  денес
  image
  „Солт-ен-Пепа“ го прикажува патувањето на учениците од јавниот колеџ Квинсборо, Черил „Солт“ Џејмс и Сандра „Пепа“ Дентон додека тие влегуваат во светот на рапот...
 • Земља дрхти (1948)

  денес
  image
  У селима на Сицилији рибари живе од милости похлепних трговаца. Једна породица ризикује све да купи чамац и ради самостално.
 • Два дана, једна ноќ (2014)

  денес
  image
  Сандра сазнаје да је отпуштена с посла у малој фабрици соларних панела. Сазнајемо да је била на дугом боловању, лечила се од депресије, и да се осталих...
 • Сенка шпијуна (2020)

  денес
  image
  Напета шпијунска трилер-драма заснована на истинитој причи са Бенедиктом Кумбербачом у главној улози. Радња је смештена у време Хладног рата и заснива се на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.