poster

Г.И. Јое – Змијске очи

Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021)

Режисер: Robert Schwentke

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.6/10

СОДРЖИНА

Г.И. Јое – Змијске очи, тврдоглави самотњак је примљен у древни јапански клан, Арашикаге након што је спасио живот насљеднику. По доласку у Јапан, Арашикаге уче Змијске очи тајнама нинџа ратника, али му пружају и нешто за чиме је дуго жудио. Ту је нашао и свој дом. Меѓутим, када тајне из његове прошлости буду откривене, Змијске очи ќе морати да проѓе испит савезништва и части, чак иако то значи губитак повјерења оних њему најближих.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пакет (2013)

  вторник
  image
  Дејството на акциониот трилер со Стив Остин и Долф Лундгрен во главните улоги се одвива околу еден курир, кој на локалниот мафијашки бос мора да му достави...
 • Категорија седум: Крај на светот (2005)

  вторник
  image
  Торнада, урагани, бури и масовни уништувања, како ефект на глобалното затоплување, се собираат во супер бура која би можела со досега невидена сила да ја удри...
 • Мулан (2020)

  денес
  image
  Кога императорот на Кина издава декрет дека по еден член од секое семејство мора да служи во кралската војска во одбрана на земјата од освојувачите од север, една...
 • V82 - Revenge of the Nitros! (2015)

  денес
  image
  A group of friends got into a big trouble and they will try to do anything to get away with it.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.