СОДРЖИНА

Тамо уче како да управљају свемирским шатлом. Тим који се састоји од момка који жели да буде астронаут и који је ушао да се упозна са девојкама, и инструктор који је желео да иде на мисију уместо да предаје и може да седи у шатлу док тестира моторе. Све је било у реду док нису лансирани грешком...

Слики

Свемирски камп: Путовање у непознато

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Градот на светлината (2008)

  image
  Со генерации, жителите на градот Ембер живееле во прекрасен, осветлен свет, но одеднаш се расипува нивниот моќен генератор.
 • Бела и Себастијан - Најбољи пријатељи (2017)

  image
  Себастијан одлучује да остане да живи у планинама са Цезаром, уместо да се са оцем пресели у Канаду. У куќици у Француским Алпима има и своју псеќу најбољу...
 • Душкало и ледената птица (2010)

  image
  Германскиот овчар Сниф беше одгледан од страна на Том. Тој го научи кучето на на многу специјални вештини и заено со неговата девојка Мирјам тргнаа во интересни...
 • Малиот астронаут (2021)

  image
  Пристигнувајќи во нов град со татко му, Џим, надарено 11-годишно момче, учествува во научен натпревар со новата соученичка Ема. Следејќи го сонот на татко му да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.