СОДРЖИНА

Они су прекршили сва могуќа правила, водили љубав са свим женама, рескирали немогуќе и решили најшокантније убиство на Беверли Хилсу. И ово је све истина. Осим ако додамо или одузмемо лаж или две…за време снимања филма о легендарном Вајат Ерпу глумац ветеран Том Микс (Брус Вилис) сазнаје да је прави Ерп (Џејмс Гарнер) лично присутан на снимању као технички консултант

Слики

Зајдисонце

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сите знаат (2018)

  денес
  image
  Приказната го следи Лоро кој патува со семејството од Буенос Аирес до родниот град во Шпанија на венчавката на својата сестра. На сред големата семејна прослава,...
 • Окрутне улице (1973)

  денес
  image
  Цхарлие је доброќудни ситни утеривач дугова за свог утицајног стрица у њујоршком кварту Мала Италија. Најбољи му је пријатељ проблематични Јохннy Боy, који...
 • Писател од сенка (2010)

  денес
  image
  Филмот е снимен според истоимениот роман на Роберт Херис, а ја следи приказната за бившиот британски премиер Адам Ленг (Пирс Броснан), кој треба да ги напише...
 • Празниот човек (2020)

  денес
  image
  Откако тинејџерите од мал град од средниот Запад почнуваат мистериозно да исчезнуваат, локалните жители се сомневаат дека исчезнувањата можеби се поврзани со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.