poster

The Driver

The Driver (2019)

Режисер: Wych Kaosayananda

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 3.7/10

СОДРЖИНА

After a plague of the undead decimates human life on earth, a former hit man (Mark Dacascos, JOHN WICK 3), his wife (Julie Condra, "Eerie, Indiana"), and daughter, Bree (Noelani Dacascos, OH LUCY!), live quietly in a survivalist compound. But when their base is attacked, a massive explosion summons a swarm of the undead. They escape and must seek out the Haven, a rumored sanctuary up north, while the father teaches his daughter to shoot, drive, and survive before time runs out.

Слики

The DriverThe DriverThe DriverThe DriverThe DriverThe DriverThe DriverThe DriverThe DriverThe DriverThe DriverThe Driver

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сам во темнината (2005)

  image
  Едвард Кемби (Кристијан Слејтер) е детектив што се занимава со истражување на паранормални, необјаснети и надприродни случаи. Едвард ќе ја истражува смртта на...
 • Меги (2015)

  image
  Кога една зомбиевска пандемија се шири во еден мал град во Америка и ја заразува 16-годишната Меги (Абигејл Бреслин), властите воспоставуваат протокол за...
 • Дум (2005)

  image
  Нешто је пошло наопако у истраживачкој станици на Марсу. Сва истраживања су прекинута. Комуникација онемогуќена. А и оне поруке које су примљене нису ни мало...
 • Последњи човек на Земљи (1964)

  image
  Светом је завладала епидемија која је целокупно становништво претворила у вампире. Једини имун на ову пошаст је научник Роберт Морган. Он је последње преостало...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.