СОДРЖИНА

Скај произведеува и продава препарати за капење и води успешен бизнис, а кога нејзината љубов од детството доаѓа за да ѝ помогне во работата, Скај прво одбива, но наскоро почнуваат да летаат искри.

Слики

Љубов, меурчиња и Кристалниот залив

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Медаљон са три срца (1962)

  image
  Медаљон са три срца је југословенски црно-бели омнибус филм снимљен 1962. године у режији Владана Слијепчевиќа. Прва прича: Два пријатеља сеќају се младости и...
 • Градски фраер (2012)

  image
  Аманда живее со Чарлс. Таа е успешна менаџерка на висока позиција, а тој банкар. Аманда сфаќа дека е крајно време да има дете, па го тера Чарлс да спие со неа...
 • Обнова на љубовта (2019)

  image
  Џулс е дизајнерка која одлучува да купи една стара куќа и да ја преуреди за да ја препродаде. Џулс се изненадува кога открива дека сопственикот на другата...
 • Заувијек у мојем срцу (2019)

  image
  Јенна (М. Паттерсон) и Цхарлие (Ј. Турнер) пронашли су љубав у Ирској, али су их снови раздвојили. Пет година послије, поновно се налазе и Јенна мора одлучити...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.