СОДРЖИНА

Картер Пејџ Треќи има повлашќен положај у вашингтонском друштву. Син и унук моќних људи, он има везе, финих је манира, није претња, па је пожељан пратилац у јавности удатих госпоѓа чији мужеви нису расположени да се појаве са њима на неком јавном скупу. Када тајни љубавник једне од његових пријатељица бива убијен, она замоли Картера да јој буде покриќе, његова преќутна сагласност га одмах баца у невољу код полиције и амбициозног тужиоца. Картер, уз помоќ свог љубавника Емека, започиње сопствену истрагу. Унајмљени снагатор их директно опомиње. Да ли ќе Картер открити шта се догодило, или ќе изгубити више него што може да претпостави?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мистериите на Аурора Тигарден: Игра на мачка и глушец (2019)

  денес
  image
  Аурора се наоѓа на мета на еден убиец кој ѝ остава таинствени пораки и намерно ја предизвикува да се вклучи во една игра на мачка и глушец. Поради тоа што сѐ...
 • Товарот на вината (2014)

  денес
  image
  Успешниот адвокат Мич Броктон ќе предизвика несреќа, ќе побегне и зад себе ќе остави жртва. Покрај жртвата ќе го најдат Клинтон Дејвис, кој ќе биде обвинет за...
 • Високиот човек (2012)

  денес
  image
  Кога нејзиното дете ќе исчезне, мајката ќе ја истражи легендата за Високиот човек, суштество кое наводно киднапира деца.
 • Инспектор Торн: Спанко (2010)

  денес
  image
  Убиец ќе ја избере својата жртва на железничка станица и ќе ја следи до дома. Во исто време, полицијата ќе најде уште една жртва, убиена на ист начин и на истата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.