рејтинг: 5.1/10

Содржина

A murderer finds himself on trial in Hell, caught between a bitter prosecutor and an inexperienced defense attorney.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Silent Night (2021)

  image
  Нел, Сајмон и нивниот син Арт се подготвуваат да ги дочекаат пријателите и фамилијата за еден на изглед совршен собир за Божиќ. Се е совршено... Освен што ова ќе...
 • Uyanik Gazeteci (1988)

  image
  A comedy of a journalist who feigns war news and makes his agency strand.
 • Сутра је нови дан (2019)

  image
  Ѓулијано и Томасо су пријатељи веќ двадесет година, али наредна четири дана ќе бити најтежа у њиховим животима. Томасо живи у Канади и наставник је, а Ѓулијано је...
 • Пази шта радиш (Матуранти) (1984)

  image
  Последњи школски дани једне генерације матураната. Треба реќи збогом једном делу живота, растати се са друговима, а ту су и неизвесност, наде, планови, жарке...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.