СОДРЖИНА

Ен Волберг е мајстор за парфеми. Таа го продава својот неверојатен талент на многу компании. Таа е ѕвезда, себична и темпераментна. Гијом е нејзиниот нов возач и единствениот кој ѝ се спротивставува. Затоа таа и не го отпушта.
Ен Волберг е мајстор за парфеми. Таа го продава својот неверојатен талент на многу компании. Таа е ѕвезда, себична и темпераментна. Гијом е нејзиниот нов возач и единствениот кој ѝ се спротивставува. Затоа таа и не го отпушта.

Слики

ПарфемиПарфемиПарфемиПарфемиПарфемиПарфеми

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Писта (2010)

  image
  Инспирација за филмот „Писта“ („The Runway”) е вистинска приказна за еден јужноамерикански пилот кој во1983 година слетал во близина на градот Малоу. И покрај...
 • Крај старих времена (1989)

  image
  Почетком 20. стољеќа у Чешкој, у једној племиќкој резиденцији живи новопечени аристократ Стокласа (М. Лабуда) са својом дјецом, а који непрестано збуњује послугу...
 • The Complexity of Happiness (2015)

  image
  Enrico Giusti works to help agencies getting out of bad management situations. The sudden death of two entrepreneurs leaves their young children in charge of the...
 • Simpatici & antipatici (1998)

  image
  President of the Tiber is Alberto, a megalomaniac always ready to show off his undeserved wealth.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.