Слики

Autopsy

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Уиџа (2014)

  image
  Една група тинејџери несвесно ослободува злобен дух откако комуницира со него преку таблата Уиџа. Тие очајнички се обидуваат да го затворат порталот за демонскиот...
 • Земи ми ја душата (2010)

  image
  Во Ривертон, постои легенда за сериски убиец кој се заколнал дека ќе се врати од мртвите за да ги погуби седумте деца родени на денот кога бил убиен. Шеснаесет...
 • Како горе така долу (2014)

  image
  Една група истражувачи открива ужас под улиците на Париз, откако се спуштаат во древните катакомби на градот. Токму кога изгледа дека нивното патување не може да...
 • Лажно позитивен (2021)

  image
  По неколку месеци обиди и неуспех со забременувањето, Луси (Илана Глејзер) и Адријан (Џастин Теру) конечно го наоѓаат својот лекар за плоздност од соништата во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.