poster

МОНОЛИТ

Monolith (1993)

Hаучна фантастика, Акција | Германија, САД
Режисер: John Eyres

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.1/10

СОДРЖИНА

Истражујуќи случај убиства дечака, полицајци се уплиќу у тајни пројекат испитивања ванземаљских форми живота. Власти их упозоравају да не гурају носеве тамо где им није место, али главни јунаци не одустају од намере да раскринкају заверу која досеже до највиших кругова

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Терминатор 2 - Судниот ден (1991)

  image
  Сара Конор дознава дека нејзиниот син Џон Конор е последната шанса да се одржи и да се спаси човештвото, такашто таа се претвора во воин и советничка на својот...
 • Матрикс: Револуции (2003)

  image
  Во ова експлозивно финално поглавје на Матрикс трилогијата, Нео (Кијану Ривс), Морфеус (Лоренс Фишбурн) и Тринити (Кери-Ен Мос) се борат да го одбранат Зион,...
 • Веном (2018)

  image
  Истражувачкиот новинар Еди Брок (Том Харди) се обидува да се поврати по еден скандал, но случајно станува домаќин на еден вонземјанин, кој му дава насилно алтер...
 • Трансформери: Темната страна на месечината (2011)

  image
  Автоботите дознаваат за кибертронското вселенско летало скриено на Месечината и се тркаат со Десептиконите за да дојдат до него и да ги дознаат неговите тајни за...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.