СОДРЖИНА

Во оваа комедија, Томи Ли Џонс е тексашки ренџер кој се вика Роланд Шарп, ангажиран да го заштити единствениот сведок на убиство на важна личност во гонењето на главниот лик во операција со дрога.

Слики

Мажот на куќатаМажот на куќатаМажот на куќатаМажот на куќата

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Просто неодоливо (1999)

  понеделник
  image
  Магична краба ѝ помага на лоша готвачка да ги подобри своите вештини и ќе ја одведе до човекот од нејзините соништа.
 • Робот и Френк (2012)

  денес
  image
  Филмот се одвива во иднината, а Френк е остарен поранешен крадец на накит и е вљубеник во книгите. Неговиот единствен пријател е библиотекарката, сѐ додека...
 • Отскок (2005)

  денес
  image
  Кога избликот на бес за време на еден натпревар се претвора во срамен јавен инцидент, познатиот кошаркарски тренер на колеџ Рој Мекормик (Мартин Лоренс) е...
 • Rin Tin Tin 2 (2010)

  денес
  image
  Džimi je živahan 10-godišnjak koji živi u mirnom gradiću u Luzijani sa ocem, maćehom i još važnije, njegovim najboljim prijateljem, nemačkim ovčarom po imenu...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.