poster

Погрешан пацијент

The Wrong Patient (2018)

трилер | Канада, САД
Режисер: David I. Strasser

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.1/10
Оценка на корисникот: 4/10

Слики

Погрешан пацијентПогрешан пацијентПогрешан пацијентПогрешан пацијент

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мојот газда од кошмарите (2020)

  четврток
  image
  Кога Лидија се вселува во нов стан по раскинување на долга врска, таа станува осамена и изолирана. Нејзиниот шармантен газда изгледа како здив свеж воздух сè...
 • Boyfriend Killer (2017)

  четврток
  image
  After the death of her son in a car crash, a grieving woman starts to suspect that his vindictive girlfriend set it up to look like an accident.
 • Случаен шпион (2001)

  денес
  image
  Во шопинг центар во Хонг Конг, Бак Јуен спасува плен на крадци со помош на интуицијата. Завршува во Истанбул преку Јужна Кореја и случајно станува шпион. За...
 • Џек Хантер и потрагата поехнатоновата гробница (2008)

  денес
  image
  Џек Хантер има состанок со Лиз Џонсон, опетаривец на НСА, која му објаснува дека обелискот со угаритски симболи, кој е во Египет го пронашла д-р Лена Халстром, ги...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.