poster

Фатална Џинџер 3

Ginger Snaps Back: The Beginning (2004)

Режисер: Grant Harvey

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.0/10
Оценка на корисникот: 9/10

СОДРЖИНА

Смештено у 19. веку у Канади, Брижит и њена сестра Џинџер налазе уточиште у "Традерс Форт", које касније постаје под опсадом неких дивљака вукодлака.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Одбројување (2019)

  денес
  image
  Кога една медицинска сестра симнува апликација која предвидува во кој момент некоја личност ќе умре, ѝ кажува дека има само уште 3 дена живот. Во исто време кога...
 • Милоста на Ѓаволот (2008)

  денес
  image
  Бет и Мет Винтерс ќе купат нова куќа во Конектикат за неверојатно ниска цена. Но нивниот син ќе одбие да живее таму, тврдејќи дека во куќата живеат чудовишта. И...
 • Бегај (2020)

  денес
  image
  Дијана е девојка која предвреме го раѓа своето дете. 17 години подоцна, Дијана ја образува својата ќерка дома, која е неподвижна и хронично болна. Наскоро, Клои...
 • Кери (1976)

  денес
  image
  Кери је амерички хорор-филм из 1976. у режији Брајана Де Палме, снимљен по роману Стивена Кинга. Филм се сматра једном од најбољих адаптација неког од романа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.