poster

Animal Crackers

Animal Crackers (2017)

анимација, авантуристички, комедија, семејни, фантастика, мјузикл | Кина, Шпанија, Кореја, Република, САД, Обединетото Кралство

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.8/10

СОДРЖИНА

ANIMAL CRACKERS is about a family who must use a magical box of Animal Crackers to save a run-down circus from being taken over by their evil uncle Horatio P. Huntington.
They say you are what you eat, but what if you eat an elephant? Enchanted animal crackers turn Owen into whatever shape he eats. But to save the family circus, he'll have to keep them out of his evil uncle's hands.

Слики

Animal Crackers

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Притаено зло: Проклетство (2012)

  денес
  image
  Специјални агент, Леон С. Кенеди, одбија да послуша нареѓење својих надреѓених и покушава да уништи биолошко оружје, које се употребљава у зараќеној Европи.
 • Потрагата по Немо (2003)

  Утре
  image
  Кога младата риба-кловн Немо е заробена во Големиот Корален Гребен и е однесена во Сиднеј, неговиот татко Марлин и пријателски настроената но и заборавена риба...
 • Барајќи ја Дори (2016)

  Утре
  image
  Од создавачите на „Барајќи го Немо, добитници на „Оскар, и од „Дизни и „Пиксар пристигнува епската подводна авантура исполнета со фантазија, хумор и емоции. Кога...
 • Барби - Тајна морске дубине (2010)

  Утре
  image
  У овој светлуцавој и блиставој анимираној авантури, Барби је у главној улози као Мерлија, тинејџерка сурферка са плаже Малибу која сазнаје шокантну породичну...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.