СОДРЖИНА

A nephew takes care of his lonely aunt after her husband passes away. Problems and misunderstandings arise as she starts adapting to this new lifestyle.

Слики

Familja ImeFamilja Ime

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • 7 минути здравје

  image
  Малку познати факти поврзани со вашето здравје, каков ефект има храната која ја внесувате, здравстевените придобивки на зачините, која физичка активност е...
 • Ne vezhgim

  image
 • Профит

  image
  Емисија во која се зборува за бизнис и економија, за идеи, отварање свој бизнис и остварување профит, анализа на успешни компани .....
 • The debate

  image
  A live debate on the topic of the day, with four guests.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.