poster

Љубов во полн замав

Love in Full Swing (2021)

романса | Канада
Режисер: Heather Hawthorn Doyle
Pickbox TV | 11.12.22 | 12:20

рејтинг: 5.7/10
Оценка на корисникот: 4/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Колумнистката Бекс му помага на својот најдобар пријател Кејси, да ја најде вистинската љубов и го следи во градот каде што пораснал. Кејси успева да ја обнови врската со бившата девојка, а Бекс почнува да излегува со еден роднина на Кејси, но и двајцата наскоро сфаќаат дека вистинската љубов цело време им била пред носот.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шанса за љубов (2009)

  image
  После повторната средба со Кристина, ќерката што пред осумнаесет години ја дала на посвојување, Пејтон Макгрудер се уште ги учи основите на родителството. Во исто...
 • Божиќна потрага (2020)

  image
  Након што власница трговине пронаѓе старо писмо Дједу Божиќњаку и вриједни новчиќ у примјерку "Божиќне приче", креќе у благданску потрагу.
 • Божиќна куќа 2: Окитите све (2021)

  image
  У овом благданском филмском наставку, браќа Митцхелл надмеќу се тко ќе љепше уредити куќу поводом Божиќа.
 • Потрага по божиќното богатство (2021)

  image
  Емилија, картограф, добива работа да дизајнира карта за богатство на Северниот Пол за божиќната сезона и бара истражувач што го поминал снежниот Пол. Заедно ќе...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.