poster

Dy herë mat

Dy herë mat (1986)

Комедија, Семеен | Албанија
Режисер: Bujar Kapexhiu
DigitAlb T HD | денес | 15:45

рејтинг: 7.9/10
Оценка на корисникот: 10/10
(3 гласови)

Слики

Dy herë mat

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Бескраен Божиќ (2016)

  image
  Немирно момче опседнато со материјалните работи е приморано да го победи скржавото во себе или секој ден ќе го преживува Божиќ без подароци.
 • Деца Без Граници (2010)

  image
  Ештон, Селест и Бека се тројца необични средношколски отпадници кои формираат клуб во напуштен театар. Таму го запознаваат Чарли (Бил Кобс), бездомник кој ја дели...
 • Шоуто на кучето и понито (2018)

  image
  Трогателен филм за коњ и пони.
 • Дневникот на Грег: Правилата на Родрик (2011)

  image
  Кога „слабакот“ Грег тргнува во седмо одделение, тој и неговиот постар брат и главен малтретирач Родрик мора да се соочат со погрешните напори на нивните родители...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.