poster

Deep Powder

Deep Powder (2013)

Режисер: Mo Ogrodnik

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.7/10

СОДРЖИНА

When a teen from the wrong side of the tracks falls in love with a wealthy girl at the local boarding school, he agrees to help her smuggle drugs from Ecuador for the benefit of her upper crust friends. But when the plan unravels and he becomes the fall guy for their crimes, he is forced to decide how far he will go for the girl he loves.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Часови (2013)

  image
  Татко се бори за неговата ќерка да го преживее ударот на ураганот Катрина.
 • Играч из сенке (2012)

  image
  Радња се дешава у Белфасту, деведесетих година када, сплетом несреќних околности, активна чланица ИРА постаје инсајдер и шпијунира своје саборце за британску...
 • Преговарачка (2005)

  image
  Агентот Лора Маршан е еден од најдобрите преговарачи во кризите со заложници. Сепак, нејзиниот проблем е што работи во машко-шовинистичка сфера. Кога ќе ги здружи...
 • Одведена предалеко (2017)

  image
  Амбициозна и љубоморна мајка спремна је на све како би осигурала да њена кќерка добије стипендију за ексклузивну плесну академију. Меѓутим, друга мајка чија је...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.