Содржина

A group of men get together to form a "discussion group". They share their feelings about women, life...

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Генијален живот (2008)

  image
  Љубовна приказна за средба на две залутани души. Бегајќи од ужасното минато, жената одлучува да ја помине ноќта кај нелегален емигрант. Тие двајца се заљубуваат...
 • One More Time (2013)

  image
  Lucia is an aging Italian actress and director (beautifully portrayed by Antonioni's and Fellini's actress Lucia Bosé), decides to come back to the small town...
 • Судар на паралелама (1961)

  image
  Драма. Супругу (М. Орловиќ) који се тек вратио са службеног пута жена (Ј. Јовановиќ-Жигон) приопќава да у складу са својом новом дужношќу мора поќи на пут с...
 • Светлина помеѓу океаните (2016)

  image
  Филмот е работен според истоимениот бестселер на Њујорк Тајмс. По четири години борба на западниот фронт, Том Шерборн се враќа во Австралија и почнува да работи...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.