Слики

Зајамчена љубав

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Добро вече, госпоѓо Кемпбел (1968)

  image
  Филм је зарадио чак три номинације за Златни глобус и то у категоријама најбољег страног филма на енглеском језику, Гина Лоллобригида за најбољу глумицу те за...
 • На Мидлтон (2013)

  image
  Идит е своеглава жена и со слободен дух, таа е успешна бизнисменка, која ја носи својата 18-годишна ќерка Одри на турнеја низ потенцијалните факултети. Џорџ е...
 • Легално русокоса (2001)

  image
  Ел Вудс е русокоса од Калифорнија со модна гардероба, познати пријатели и најзгодното момче на кампусот. Кога Ворнер Хантингтон Трети ја откачува и оди на...
 • Збогум на љубовта (2003)

  image
  Кога новинар од списание ќе се сретне со најпопуларната профеминистичка авторка со сопствена тајна агенда, почнува борба на родовите со многу пресврти, но и со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.