СОДРЖИНА

Гаспар је један од власника ресторана Флоwербургер и увек су га привлачиле певачице, али остао је сломљеног срца. Због тога је одустао од љубави и више не жели да се заљуби. Кад једне вечери у пристаништу угледа сирену како лежи, спаси је. Али не зна да је она својом песмом убила многе мушкарце, јер чим би је чули, тако би се заљубили у њу да би им пукло срце. Али њена песма није деловала на њега и остала је збуњена. Он јој помаже да залечи ране и кроз своје дружење заљубе се једно у друго, али дан њиховог растанка све је ближи...

Слики

Сирена у ПаризуСирена у ПаризуСирена у ПаризуСирена у ПаризуСирена у ПаризуСирена у Паризу

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Не е парата за секого (2011)

  денес
  image
  Во Бузоле сите го знаат семејството Тиш. Џеф, Кати и нивните три деца живеат во согласност со семејниот слоган дека човекот не се раѓа да работи. Семејството Тиш...
 • Нешто најслатко (2002)

  денес
  image
  Кога се работи за љубовните состаноци, Кристина Волтерс (Камерон Дијаз) има едно златно правило, да не го бара „вистинскиот, туку да го бара „вистинскиот во...
 • Мојата стара госпоѓа (2014)

  денес
  image
  Еден њујорчанец патува во Париз за да продаде скап стан што го наследил од својот покоен татко. Сепак, кога пристигнува, наидува на моменталните станари, една...
 • Надежна млада актерка (2000)

  денес
  image
  Ивон Ранс е елегантен господин во средни години со совршен стил. Тој е создаден да биде фризер и во својата родна Бретања ги освојува срцата на постарите...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.