СОДРЖИНА

Иако може да се каже дека таа има посебна дарба за оваа работа, работната околина на Тасја и остава длабоки последици во нејзиниот живот. Како нејзината ментална состојба ќе се влошува, така проблемите ќе стануваат поголеми, што ќе доведе до еден момент Тасја да се најде заробена во умот на еден човек.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Одбројување (2019)

  денес
  image
  Кога една медицинска сестра симнува апликација која предвидува во кој момент некоја личност ќе умре, ѝ кажува дека има само уште 3 дена живот. Во исто време кога...
 • Клаверфилд (2008)

  денес
  image
  По повод големото унапредување на Роб, неговата љубовница Бет и нивни пријатели, одлучуваат да приредат изненадувачка забава за заминување, сметајќи дека тој се...
 • Прободување (2018)

  денес
  image
  Рид ги бакнува бебето и жена му за збогум, навидум одејќи на службено патување. Но наместо облека, пакува опрема за убивање, планирајќи да се пријави во хотел, да...
 • Магла (2007)

  Утре
  image
  Након што малени градиќ похара олуја, Дејв и његов син Били, заједно с осталим локалним становништвом, запуте се у оближњи супермаркет како би се на време...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.