poster

Justice League Dark

Justice League Dark (2017)

Режисер: Jay Oliva

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.1/10

СОДРЖИНА

Justice League Dark is what it sounds like. It's the dark side of justice. A group of supernatural heroes who band together loosely to take on occult threats, supernatural threats - threats that the real Justice League may be powerless against.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Барби - моќна принцеза (2015)

  денес
  image
  Једнога дана, након пољупца чаробног лептира, Кара убрзо открива да има чудесне супер моќи које јој омогуќавају да се претвори у Супер Спаркле, своје тајно,...
 • Неверојатните 2 (2018)

  денес
  image
  Во вториот дел, Хелен е во центарот на вниманието, додека Боб се справува со „нормалниот“ живот дома кога еден нов негативец смислува брилијантен и опасен план....
 • Волас и Громит: Леб или смрт (2008)

  Утре
  image
  Во анимираната авантура на Ник Парк, „Леб или смрт, номинирана за „Оскар, динамичната двојка има нова улога. Волас и Громит почнале нов бизнис, овој пат пекарски,...
 • Сезона лова 4: Уплашени блесан (2015)

  Утре
  image
  Када због приче о вукодлаку Боог не жели иќи на годишње кампирање, његови пријатељи смисле план да га излијече од тога страха.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.