Оценка на корисникот: 4.2/10
(39 гласови)

Слики

Рат свјетова 2021.Рат свјетова 2021.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Низ снег (2013)

  image
  Поради неуспешниот експеримент што требало да го запре глобалното затоплување, Земјата е веќе 17 години окована во снег и мраз. Единствените преживеани се наоѓаат...
 • Хоризонт (2010)

  image
  Чудна светлина се спушта врз Лос Анџелес, привлекувајќи ги луѓето надвор како мушички на светлина. Но штом ќе излезат, страшна вонземјанска сила почнува да ја...
 • Годзила против Конг (2021)

  image
  Конг и неговите заштитници одат на опасно патување за да го најдат неговиот вистински дом, а со нив е Џија, младо девојче сираче со кое тој создал посебна и силна...
 • Единствен (2001)

  image
  Паралелни светови сударе се кад враголасти агент који мора да прати те светове почне да уклања верзије самога себе у свакој другој стварности. Са сваким уклањањем...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.