Содржина

Прелепа полицајка из Сан Франциска се инфилтрира у нарко-свет како би разбила ланац трговине дрогом. Одлази у Аргентину, где се представља као Синдерела Пу, егзотична кинеска плесачица.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Родени убијци (1994)

  image
  Две жртви, трауматизирани како деца, стануваат љубовници и психопатски сериски убијци. Медиумите неоправдано ги глорификуваат.
 • Уќи у траг (2018)

  image
  Након што је у пљачки банке која је отишла у погрешном смеру задобио повреду мозга, МекДоналд развија амнезију и у затвору се налази на одељењу психијатрије....
 • Логан Лаки (2017)

  image
  Повратничкиот филм на славниот режисер Стивен Содерберг е приказна за браќата Џими и Клајд Логан кои планираат голем грабеж за време на легендарната трка на...
 • Последна желба (2018)

  image
  Доктор Пол Керзи (Брус Вилис) е хирирг кој последиците од насилствата во својот град ги гледа дури кога ќе пристигнат во неговата итна служба, се додека неговата...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.