СОДРЖИНА

Алекс Мекферсон ја истражува смртта на еден човек чија сопруга речиси сигурно ќе биде осудена за убиство. Но наскоро Алекс е уверена дека сопругата е невина, а ако не успее да го открие вистинскиот убиец навреме, невината жена можеби ќе заврши во затвор.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Празниот човек (2020)

  вторник
  image
  Откако тинејџерите од мал град од средниот Запад почнуваат мистериозно да исчезнуваат, локалните жители се сомневаат дека исчезнувањата можеби се поврзани со...
 • Трагови у снегу (2017)

  среда
  image
  Сценариста филмова Сикарио анд По цену живота овог пута се нашао у улози редитеља филма Трагови у снегу, који нам даје увид у проблематична америчка друштвена...
 • Правила улица (2007)

  среда
  image
  Пратимо тројицу мушкараца у Брооклyну 1980-их година на различитим странама закона. Један је пао под чари врло моќног гангстера, други је одабрао поштени али...
 • Лошо воспитување (2004)

  среда
  image
  Едно училиште крие мрачни тајни за еден наставник и две момчиња...Какви се лаги се подготвени луѓето да си кажат себеси и на другите за да ги остварат своите...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.